| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Type van het machinaal bewerken | Precisie CNC-draaien CNC-draaien |
|---|---|
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
| Tekening | 2D/(PDF/CAD) 3D ((IGES/STEP) |
| Qc-controle | Kritisch dubbeltje |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Omdraaien |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| product | delen voor cnc-bewerking |
| product | delen voor cnc-bewerking |
|---|---|
| Openingspatroon | Automatisch |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |