| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Afmetingen | aangepast |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Precisie | Hoog |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Vergadering | Eenvoudig |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Warmteweerstand | - Ja, dat klopt. |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Afmaken. | Polieren |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Oorsprong | China |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
|---|---|
| Type | Voorpaneel |
| Weerstand | Corrosie |
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Schokbestendigheid | Uitstekend. |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Afwerking van het oppervlak | Polieren |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |