| Snelle levertijd | 15 dagen |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Standaard | ISO9001:2008 |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
|---|---|
| Afwerking van het oppervlak | Chroomverf |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Levertyd | 7-10 dagen |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Levertyd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Afmaken. | Polieren |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| Breedte | 100 tot 800 mm |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |