| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Yüzey işlemi | pasivasyon |
|---|---|
| Isı Direnci | Yüksek |
| Boyutları | Özel |
| Bitir. | pasivasyon |
| Uygulama | Tıbbi |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Güç | sıkma |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| Maksimum Çap | 15m |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | ÇIN |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Boyutları | Özel |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Kullanımı | Endüstriyel/Ticari |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Bitir. | Anodlanmış |
| Kesinlik | Yüksek |
| Yüzey işlemi | eloksal |