| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| Toplu taşıma | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Bitir. | Özel |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Kalite | %100 Muayene |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı Direnci | - Evet. |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Görev | Koruma |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyutları | Özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |
| Şekli | Özel |
|---|---|
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Kaplama, Vb. |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Örnek | Mevcut |
|---|---|
| Yüzey işleme | Eloksal |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 15-30 gün |
| Standart | ISO9001/TS16949 |