| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Kaynağı | ÇIN |
| malzeme | Metal |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kesinlik | 0,01 mm |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| malzeme | Metal |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
|---|---|
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Garanti | 1 yıl |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
|---|---|
| Qc Control | 100% Dimension Inspection |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Kesinlik | 0.01mm |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| malzeme | Metal |
| Ürün | CNC torna parçaları |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |