| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Aralık | 1-20mm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| şekli | Özel |
|---|---|
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Aralık | 1-20mm |
| Hizmet | ODM, OEM |
| şekli | Özel |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Aralık | 1-20mm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Örnek | Özgür |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey işlemi | pasivasyon |
|---|---|
| Isı Direnci | Yüksek |
| Boyutları | Özel |
| Bitir. | pasivasyon |
| Uygulama | Tıbbi |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Boyutları | Özel |
| Kesinlik | Yüksek |
| Yüzey işlemi | Anodlanmış |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |