| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικότητα |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τελείωσε. | Παθητικότητα |
| Εφαρμογή | Ιατρική |
| Συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Δύναμη | Στερέωση |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| συσκευασία | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
| Παράδοση | Με αεροπορική/θαλάσσια/πράσινη μεταφορά |
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρήση | Βιομηχανικός/εμπορικός |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Τελείωσε. | Άνωδες |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |