| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Obsługa powierzchni | Pasywacja |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Skończ. | Pasywacja |
| Zastosowanie | medyczny |
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Jakość | 100% kontrola |
| Usługa | OEM i ODM |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Władza | Mocowanie |
| Zastosowanie | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
| Certyfikat jakości | ISO9001:2008, RoHS |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Średnica Maks | 15 m |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |