| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering |
|---|---|
| Warmteweerstand | Hoog |
| Afmetingen | aangepast |
| Afmaken. | Passivering |
| Toepassing | Medisch |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Diensten | OEM & ODM |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Kracht | Het vastklemmen |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Diameter Max | 15 m |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Afmetingen | aangepast |