| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Boyutlar | Özel |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Renk | Gümüş |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Genişliği | 100~800mm |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
|---|---|
| Boyutları | Özel |
| Türü | CNC İşleme |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Pirinç, Titanyum, Plastik |
|---|---|
| kaplamalar | Nikel |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Üretim süreci | CNC İşleme, Tornalama, Frezeleme |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Fin perdesi | 2mm |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
|---|---|
| Yüzey finişi | Nikel kaplama |
| İşlem | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Standart | ISO9001:2008 |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |