| Yüzey Tedavisi | eloksal |
|---|---|
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
| Malzeme | Alüminyum |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Aralık | 1-20mm |
| Hizmet | ODM, OEM |
| şekli | Özel |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek |
| Üretici | OEM/ODM |
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Ağırlık | Hafif |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Kesinlik | 0.010-0.002mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Korozyon Direnci | Harika. |
|---|---|
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Isı dağılımı | Verimli |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| şekli | dikdörtgen |
| Çarpma dayanıklılığı | Harika |
| Isı dayanıklılığı | - İyi. |
| Başvurular | alüminyum CNC freze Parçaları |
|---|---|
| Hizmet | ODM, OEM |
| Standart | ISO9001 |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |