| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
|---|---|
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Βάρος | 0.5-10KG |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Κατασκευαστής | OEM/ODM |
| Συμφωνία | Πολυδιάστατο |
| Βάρος | Ελαφρύ |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Γύρισμα και άλεση, άλεση, κλπ. |
|---|---|
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα, χάλκινο, χαλκό, τιτάνιο, κλπ. |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
|---|---|
| Μηχανή διαδικασίας | CNC 3-axis τόρνου και 5 άξονα μηχανή |
| Ακριβότητα | 0.010-0.002 mm |
| Μέθοδος παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Διαδικασία παραγωγής | Χύτευση με πετσέτα |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | Εξαιρετικό. |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Ωραίο. |
| Εφαρμογές | CNC αργιλίου μέρη άλεσης |
|---|---|
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Τύπος | ISO9001 |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |