| Üretim verimliliği | Yüksek |
|---|---|
| Isı İletkenliği | Yüksek |
| Uygulama | Elektronik/ İletişim/ Otomobil/ Otomotiv |
| Yüzey işlemi | Toz Boya/Kaplama/E-kaplama |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Çarpma dayanıklılığı | Harika. |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek |
| Hafif | - Evet. |
| Türü | Ön panel |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Isı Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik,İletişim |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır |
| Kesinlik | Yüksek |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
|---|---|
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Ağırlık | Özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Bitiricilik | CNC İşleme |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Şekli | Dikdörtgen |
| Ağırlık | Hafif |
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Görev | Koruma |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Isı dağılımı | Verimli |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| Isı dağılımı | Verimli |
| Kesinlik | Yüksek |