| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| odporność na ciepło | Dobry |
| Materiał | Aluminium |
| Odporność na korozję | Silny |
| Trwałość | wysoki |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Zakres | 1-20mm |
| Usługa | ODM, OEM |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Producent | OEM/ODM |
| Zgodność | Wszechstronny |
| Waga | Lekkie |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Precyzja | 0.010-0.002 mm |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Odporność na korozję | Silny |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Kształt | Prostokątny |
| Odporność na uderzenia | Doskonały |
| odporność na ciepło | Dobry |
| Wnioski | aluminium CNC frezowanie Części |
|---|---|
| Usługa | ODM, OEM |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |