| Renk | Gümüş |
|---|---|
| şekli | Özel |
| Estetik Görünüm | şık |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Aralık | 1-20mm |
| şekli | Özel |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Toplantı | Kolayca. |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Görev | Koruma |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Standart | ISO9001 |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Örnek | Özgür |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Bitir. | Yumuşak |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
|---|---|
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Maksimum Çap | 15m |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Boyutlar | Özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Kanat Kalınlığı | 0,5 mm |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 3-4 hafta |
| Malzeme | Alüminyum |
| İşleme hizmeti | CNC,Nicle kaplama |
| OEM/ODM | - Evet. |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |