| Şekli | Dikdörtgen |
|---|---|
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Başvurular | Cnc makinesi |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Hizmet | ODM, OEM |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Aralık | 1-20mm |
| Örnek | Özgür |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Kaynağı | ÇIN |
| malzeme | Metal |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğruluk | 0,006 |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Nakliye yolu | Ekspres |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Malzeme yetenekleri | Değerli metaller |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Garanti | 1 yıl |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Boyutlar | Özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Üretim süreci | CNC işleme |