| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
|---|---|
| Warmteweerstand | - Goed. |
| Materiaal | Aluminium |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | 0.5-10KG |
|---|---|
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Bereik | 1-20 mm |
| Diensten | ODM, OEM |
| Vorm | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
|---|---|
| Precisie | Hoog |
| Fabrikant | OEM/ODM |
| Verenigbaarheid | Verslaafd |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Verwerkingstechnologie | Draaien en frezen, slijpen, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
| Diameter Max | 15 m |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Precisie | 0.010-0.002 mm |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Corrosiebestendigheid | Uitstekend. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Productieproces | Gietgieten |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vorm | rechthoekig |
| Schokbestendigheid | Uitstekend. |
| Warmteweerstand | - Goed. |
| Toepassingen | aluminiumcnc malendelen |
|---|---|
| Diensten | ODM, OEM |
| Standaard | ISO9001 |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |