| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Esthetische verschijning | Slank |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Bereik | 1-20 mm |
| Vorm | Op maat |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Vergadering | Eenvoudig |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Functie | Bescherming |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Standaard | ISO9001 |
|---|---|
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |
| Proefproef | Vrij |
| Leveringsmethode | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmaken. | Glanz |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
|---|---|
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Diameter Max | 15 m |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Afmetingen | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Toepassing | Automobilerij |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Vindikte | 0.5 mm |
|---|---|
| Levertyd | 3-4 weken |
| Materiaal | Aluminium |
| Verwerkingsdienst | CNC, plating Nicle |
| OEM/ODM | - Jawel. |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | CNC-bewerking |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Vinnenhoogte | 5 mm |
| Vinnentype | Rechte vin |