| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
|---|---|
| Termal iletkenlik | Yüksek |
| Kesinlik | Yüksek |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| şekli | dikdörtgen |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Renk | Gümüş |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Bitir. | Yumuşak |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Boyut | Özel |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |