| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Η αισθητική εμφάνιση | γοητευτικό |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογές | Μηχανή CNC |
| Συγκρότηση | Εύκολος |
|---|---|
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Λειτουργία | Προστασία |
| Αντίσταση στη διάβρωση | - Ναι, ναι. |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τύπος | ISO9001 |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Τύπος μούχλας | Τμήματα με μηχανήματα CNC |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Πάχος πτερυγίων | 0.5mm |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα | 3-4 εβδομάδες |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | CNC, επιχρισμός Nicle |
| OEM/ODM | Ναι. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία | Εργαλεία CNC |
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Υψόμετρο πτερυγίου | 5 χιλιοστά |
| Τύπος πτερυγίου | Καθαρό πτερύγιο |