| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Renk | Gümüş |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
|---|---|
| Özel yapımı | - Evet. |
| Bitir. | Polişleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Örnek | Özgür |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Renk | Gümüş |
| Isı dağılımı | Verimli |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | özelleştirilebilir |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Kesinlik | Yüksek |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Isı dağılımı | Verimli |