| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Estetyczny wygląd | Gładki |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Zgromadzenie | Łatwo. |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Funkcja | Ochrona |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Standardowy | ISO 9001 |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Próbka | Bezpłatny |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Skończ. | Gładki |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
|---|---|
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Średnica Maks | 15 m |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Grubość płetwy | 0,5 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 3-4 tygodnie |
| Materiał | Aluminium |
| Usługa przetwarzania | CNC, poszycie Nicle |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| rodzaj płetwy | Płetwy prostych |