| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vinnentype | Pin Fin |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Aflevering | door lucht/overzees |
|---|---|
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Polieren |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
| Proefproef | Vrij |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| product | delen voor cnc-bewerking |
| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Kleur | Zilver |
| Warmteafvoer | Efficiënt |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Vervaardigingsproces | Gietgieten |
| Precisie | Hoog |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Materiaal | Aluminium |
| Warmteafvoer | Efficiënt |