| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
|---|---|
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Skończ. | Polerowanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Próbka | Bezpłatny |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Skończ. | Gładki |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kolor | Srebro |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Precyzja | wysoki |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Odporność na korozję | Silny |
| Materiał | Aluminium |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |