| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμο |
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
|---|---|
| Τύπος | ISO9001 |
| Μέθοδος παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| προϊόν | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποτελεσματική |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμο |
| Επεξεργασία | Χύτευση με πετσέτα |
| Ακριβότητα | Υψηλή |
|---|---|
| χρώμα | Ασημένιο |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αποσύνθεση θερμότητας | Αποδοτικός |