| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Bitir. | Yumuşak |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Boyutlar | Özel |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Örnek | Özgür |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Aralık | 1-20mm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Başvurular | Cnc makinesi |
| şekli | Özel |
|---|---|
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Standart | ISO9001 |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Aralık | 1-20mm |
| Hizmet | ODM, OEM |
| şekli | Özel |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Ekipman | Delme Makineleri |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Doğruluk | 0,006 |
| Doğruluk | 0,006 |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| ENDÜSTRİ | Kapak |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşleme Makineleri | Hassas Öğütücü, CNC Freze Tezgahı |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |