| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Bitir. | parlatma |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Standart | ISO9001:2008 |
| Genişliği | 100~800mm |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Bitir. | parlatma |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Ödeme türü | TT/paypal/LC/Western Union |
|---|---|
| Isı Tedavisi | Vakumlu Isıl İşlem |
| Esneklik | özelleştirilebilir |
| Görev | Çubuk İşlemleri |
| Kalıp Tipi | Hassas İşlenmiş Parçalar |
| Kaynağı | Çin |
|---|---|
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Doğruluk | 0,006 |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| Başvurular | Cnc makinesi |
|---|---|
| Standart | ISO9001 |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Başvurular | Cnc makinesi |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | %100 Muayene |
| Bitir. | parlatma |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |