| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Garanti | 1 yıl |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Boyutlar | Özel |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Açılış Modeli | Otomatik |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Kaynağı | ÇIN |
| malzeme | Metal |
| Türü | CNC torna parçaları |