| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Türü | CNC torna parçaları |
| malzeme | Metal |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Bitir. | Anodlanmış |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Çarpma dayanıklılığı | Harika. |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Boyut | Standart |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Toplantı | Kolayca. |
| Uygulama | Elektronik,İletişim |
| Isı Direnci | Yüksek |
| Bitir. | Polişleme |
| Isı Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik,İletişim |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır |
| Kesinlik | Yüksek |
| Türü | CNC İşleme |
|---|---|
| Toplantı | Kolayca. |
| Kesinlik | Yüksek |
| Ağırlık | Hafif |
| Isı Direnci | Yüksek |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Görev | Koruma |
| Isı Direnci | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | ±0,01 mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Toplantı | Kolayca. |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyutları | Özel |
| Isı Direnci | Yüksek |
|---|---|
| Türü | CNC İşleme |
| Ağırlık | Hafif |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Boyutları | Özel |