| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
|---|---|
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Bitir. | parlatma |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Boyut | Özel |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
|---|---|
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Özellik | Sertlik ve Esneklik |
|---|---|
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Maksimum Çap | 15m |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Kesinlik | 0.010-0.002mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Yüzeyi bitirin | Anodlanmış |
|---|---|
| Boyutları | Özel |
| Türü | CNC İşleme |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır, Paslanmaz Çelik |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Boyutları | Özel |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |