| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
|---|---|
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Skończ. | Polerowanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
|---|---|
| Dostawa | drogą powietrzną/morską |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Kontrola prędkości | Zmiennej częstotliwości |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| proces | Skręcanie/fresowanie/szlifowanie/przetwarzanie |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| OEM lub ODM | Dostępne |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 µm |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Usługa | ODM, OEM |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Próbka | Bezpłatny |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Produkt | Części do obróbki CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |