| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| Πλατεία | ±0,01 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
|---|---|
| Παράδοση | αεροπορικώς/τη θάλασσα |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Έλεγχος ταχύτητας | Μονάδα μεταβλητής συχνότητας |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| διαδικασία | Επεξεργασία στροφής/τρίχωσης/τρίχωσης/επεξεργασίας |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
| Μέγεθος | Μη τυποποιημένη ρύθμιση σύμφωνα με τα σχέδια |
|---|---|
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |
| Πεδίο | 1-20 mm |
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
|---|---|
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| μεταφορά | DHL, UPS, FedEx ή όπως επιθυμείτε |
| προϊόν | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Θερμική αντοχή | 0.5°C/W |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Συμφωνία | Διαφορετικά ηλεκτρονικά εξαρτήματα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |