| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Standardowy | ISO 9001 |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
|---|---|
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Skończ. | Polerowanie |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |