| Wnioski | Maszyna CNC |
|---|---|
| Standardowy | ISO 9001 |
| Usługa | ODM, OEM |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
| Usługa | ODM, OEM |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Standardowy | ISO 9001 |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |
| Próbka | Bezpłatny |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Wyposażenie | Wiertarki |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Dokładność | 0,006 |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Wyposażenie | Wiertarki |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Możliwości materiałowe | Metale szlachetne |