| Aflevering | door lucht/overzees |
|---|---|
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Polieren |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Vlakheid | ±0,01 mm |
| Toepassing | Automobilerij |
|---|---|
| Aflevering | door lucht/overzees |
| Hoge nauwkeurigheid | +/- 0,005 mm Tolerantie |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Polieren |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Snelheidscontrole | Aandrijving met variabele frequentie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| proces | Draaien/frezen/malen/bewerken |
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| OEM of ODM | Beschikbaar |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
| Afmetingen | Niet-standaard schilderijen |
|---|---|
| Diensten | ODM, OEM |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |
| Bereik | 1-20 mm |
| Proefproef | Vrij |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
| product | delen voor cnc-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Zilver |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Kleur | Zilver |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vinnentype | Pin Fin |