| teslimat | hava/deniz yoluyla |
|---|---|
| Özel yapımı | - Evet. |
| Bitir. | Polişleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Pürüzsüzlük | ±0,01 mm |
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
|---|---|
| teslimat | hava/deniz yoluyla |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| işlemi | Dönüştürme / frezeleme / öğütme / işleme |
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| OEM veya ODM | Kullanılabilir |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
|---|---|
| Hizmet | ODM, OEM |
| Yüzey Tedavisi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Aralık | 1-20mm |
| Örnek | Özgür |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Renk | Gümüş |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Renk | Gümüş |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |