| Dokładność | 0,006 |
|---|---|
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Służba | OEM/ODM/dostosowane |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
| PRZEMYSŁ | Zawór |
|---|---|
| Dokładność | 00,01 mm |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Skończ. | Polerowanie |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Inżynieria | CNC|Wiertarki |
| Dokładność | 00,01 mm |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 µm |
|---|---|
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Dostawa | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Skończ. | Gładki |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
|---|---|
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Średnica Maks | 15 m |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Kształt | Włókna |
|---|---|
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| rodzaj płetwy | Płetwy prostych |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Wysokość płetwy | 5 mm |
| rodzaj płetwy | Płetwy prostych |