| Wydajność produkcji | Wysoki |
|---|---|
| Przewodnictwo ciepła | Wysoki |
| Zastosowanie | Elektronika/ Komunikacja/ Samochody/ Motoryzacja |
| Obsługa powierzchni | Malowanie proszkowe/galwanizacja/lakierowanie elektroforetyczne |
| Odporność na korozję | Silny |
| Odporność na uderzenia | Świetnie. |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Rodzaj | Przedni panel |
| Trwałość | Wysoki |
| Odporność na ciepło | Wysoki |
|---|---|
| Zastosowanie | Komunikacja elektroniczna |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | Aluminium, Miedź |
| Precyzja | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Zgodność | Wszechstronny |
| Kształt | Włókna |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Wykończenie | Obróbka CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
|---|---|
| Kształt | Włókna |
| Waga | Lekkie |
| Zgodność | Wszechstronny |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Dokładność | ±0,01 mm |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
| Trwałość | Wysoki |
| Funkcja | Ochrona |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Przewodność cieplna | wysoki |
| Rozpraszanie ciepła | Wydajny |
| Precyzja | wysoki |