| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Próbka | Bezpłatny |
| Usługa | ODM, OEM |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Przewodność cieplna | wysoki |
| Precyzja | wysoki |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Kształt | Prostokątny |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kolor | Srebro |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |