| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Stosowanie | Przemysł/komercyjny |
| Obróbka powierzchni | Anodowanie |
| Precyzja | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Rodzaj | Przedni panel |
|---|---|
| Lekkie | - Tak, proszę. |
| Odporność na korozję | Silny |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Klakson motocyklowy |
| Materiał | Aluminium, Miedź |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Zastosowanie | Komunikacja elektroniczna |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Trwałość | Wysoki |
| pyłoszczelny | - Tak, proszę. |
| Wydajność produkcji | Wysoki |
| Chropowatość powierzchni | Ra 1,6 |
| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Próbka | Dostępny |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Dokładność | 0,01 mm |
| Jakość | 100% kontroli |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Proces | Szlifowanie CNC i obróbka CNC |
| twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| technologii | Skomplikowane części ciała |
| Skończ. | Polerowanie |
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Usługa | ODM, OEM |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, powlekanie, malowanie proszkowe itp. |