| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Afmetingen | Op maat |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik | Industrieel/commercieel |
| Oppervlaktebehandeling | Anodiseren |
| Nauwkeurigheid | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Type | Voorpaneel |
|---|---|
| lichtgewicht | - Ja, dat klopt. |
| Corrosiebestendigheid | Sterk |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | motorfietshoorn |
| Materiaal | Aluminium, koper |
|---|---|
| Precisie | Hoog |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Warmteweerstand | Hoog |
| Toepassing | Elektronische communicatie |
| Vorm | aangepast |
|---|---|
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Het anodiseren, het Plateren, enz. |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Stofdicht | - Ja, dat klopt. |
| Productie-efficiëntie | Hoog |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 1.6 |
| Doorlooptijd | 7-10 dagen |
|---|---|
| Steekproef | Beschikbaar |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Precisiteit | 0.01 mm |
|---|---|
| Proces | CNC-frees & CNC-draaien |
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
| Afmaken. | Polieren |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Diensten | ODM, OEM |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, enz. |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisering, polijsten, platteren, poedercoating, enz. |