| Διαδικασία παραγωγής | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Βιομηχανικός/εμπορικός |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ανοδιωτικός |
| Ακρίβεια | Ψηλά |
| Αντοχή | Ψηλά |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Τύπος | Προσωρινό πάνελ |
|---|---|
| Ελαφρύ | - Ναι, ναι. |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Δυνατό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | κέρατο μοτοσικλετών |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χαλκό |
|---|---|
| Ακριβότητα | Υψηλή |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Αντίσταση στη θερμότητα | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονική επικοινωνία |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, επίστρωση, κ.λπ. |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Δυνατότητα | Ψηλά |
| Απρόσβλητο από την σκόνη | - Ναι, ναι. |
| Αποδοτικότητα παραγωγής | Ψηλά |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα 1.6 |
| Χρόνος ανοχής | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμος |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Ακρίβεια | 0,01 mm |
| Ποιότητα | 100% επιθεώρηση |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Διαδικασία | Τρίχωμα CNC & Στροφή CNC |
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανώδωση, γυαλισμός, επικάλυψη, επίστρωση σε σκόνη κλπ. |