| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Boyutlar | Özel |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel/ticari |
| Yüzey işleme | Eloksal |
| Kesinlik | Yüksek |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Türü | Ön panel |
|---|---|
| Hafif | - Evet. |
| Korozyon Direnci | Güçlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Motosiklet Kornası |
| Malzeme | Alüminyum, Bakır |
|---|---|
| Kesinlik | Yüksek |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Isı Direnci | Yüksek |
| Uygulama | Elektronik,İletişim |
| Şekli | Özel |
|---|---|
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Kaplama, Vb. |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| toz geçirmez | - Evet. |
| Üretim verimliliği | Yüksek |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 1.6 |
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Örnek | Mevcut |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Kesinlik | 0.01mm |
| Kalite | % 100 muayene |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Süreç | CNC Milling & CNC Dönüştürme |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Bitir. | Polişleme |
| Teslim Etme Yolu | DHL, FedEx, UPS, vb. |
|---|---|
| Şekli | Özel |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Yüzey işlemi | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |