| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
|---|---|
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Szybki czas dostawy | 15 dni |
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Zakres | 1-20mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Wnioski | Maszyna CNC |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Metoda produkcji | Obróbki CNC |
| Zakres | 1-20mm |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Próbka | Bezpłatny |
| Jakość powierzchni | Gładki |
|---|---|
| Obróbka cieplna | Próżniowa obróbka cieplna |
| Sposób przetwarzania | Części toczone CNC |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
| Precyzja | Wysoki |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Wyposażenie | Wiertarki |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Dokładność | 00,01 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Maszyny Przetwórcze | Szlifierka precyzyjna, Frezarka CNC |
| Rodzaj formy | Precyzyjnie obrobione części |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Typ płatności | TT/paypal/LC/western Union |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | Tolerancja +/-0,005 mm |
| Płaskość | ±0,01 mm |
| PRZEMYSŁ | Zawór |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |