| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Zgodność | Wszechstronny |
| Kształt | Włókna |
| Proces produkcji | Odlewanie ciśnieniowe |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacja | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Metoda dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Typ pleśni | Części obrabiane CNC |
|---|---|
| Aplikacje | Maszyna CNC |
| Standard | ISO9001/TS16949 |
| Próbka | Bezpłatny |
| Metoda dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Zgodność | Wszechstronny |
| Kolor | Srebro |
| Zgromadzenie | Łatwy |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Obsługa powierzchni | Pasywacja |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Skończ. | Pasywacja |
| Zastosowanie | medyczny |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Precyzja | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| Pochodzenie | Chiny |