| Wzór otwierania | Automatyczny |
|---|---|
| Precyzja | 0,01 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| materiał | Metal |
| Rodzaj | Części toczone CNC |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
|---|---|
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Skończ. | Polerowanie |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Pakiet | Pakiet Drewniany Lub Karton |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie anodowane |
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Precyzja | 0,01 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zgodność | Różne elementy elektroniczne |
|---|---|
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Materiał | Stop aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 µm |
|---|---|
| Rodzaj działalności | Producent i fabryka |
| Wykonane na zamówienie | - Tak, proszę. |
| Oryginalna twardość | HRC35-42 |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Cechy | Twardość i elastyczność |
|---|---|
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Średnica Maks | 15 m |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Precyzja | 0.010-0.002 mm |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Wykończenie powierzchni | Anodowane |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Rodzaj | Obróbka CNC |
| Materiał | Aluminium, Miedź, Stal nierdzewna |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Sposób dostarczania | DHL, FedEx, UPS itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Próbka | Dostępne |
| Rodzaj formy | Części obrabiane CNC |