| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
|---|---|
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Afmaken. | Polieren |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Grootte | Op maat |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | aangepast |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0,4-1,6 μm |
|---|---|
| Bedrijfssoort | Fabrikant en fabriek |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Kenmerken | Hardheid en flexibiliteit |
|---|---|
| Verwerkingsmachines | CNC-bewerkingscentrum, oppervlakteslijper |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Diameter Max | 15 m |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Precisie | 0.010-0.002 mm |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Oppervlakte afwerking | geanodiseerd |
|---|---|
| Afmetingen | aangepast |
| Type | CNC-bewerking |
| Materiaal | Aluminium, koper, roestvrij staal. |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Leveringswijze | DHL, FedEx, UPS, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Afmetingen | aangepast |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Vormtyp | CNC-bewerkte onderdelen |