| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| διαδικασία παραγωγής | Μηχανική κατεργασία CNC |
| Διαστάσεις | προσαρμοσμένη |
| Ανοχή | ±0,01 χλστ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Τελείωσε. | Άνωδες |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | Εξαιρετικό. |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Μέγεθος | Τύπος |
| Διαδικασίες | Εργαστική επεξεργασία, αποτρίχωση, επεξεργασία επιφάνειας |
|---|---|
| Ακριβότητα | 0,006 |
| Δρόμος αποστολής | Εξπρές |
| Τύπος επεξεργασίας | Εργαλεία CNC |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, Αεροδιαστημική, Ιατρική, Ηλεκτρονική κ.λπ. |
|---|---|
| Δείγμα | Ελεύθερος |
| Υπηρεσία | ODM, OEM |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| Μέθοδος παράδοσης | DHL, FedEx, UPS κλπ. |
| Τύπος πτερυγίου | Πτερύγιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικές συσκευές |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία | Τεχνικές επεξεργασίες CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
| Υψηλή ακρίβεια | +/- 0,005 mm Ανοχή |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
|---|---|
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Τύπος | ISO9001:2008 |
| Υλικό | Αλουμίνιο, χάλυβα, χαλκός, τιτάνιο, πλαστικό |
|---|---|
| Επιστρώματα | Νικέλιο |
| Υλικές Ικανότητες | Αργίλιο, ανοξείδωτο |
| Διαδικασία παραγωγής | Εργαλεία CNC, Στροφή, Στρίψιμο |
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |