| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Boyutları | Özel |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Bitir. | Anodlanmış |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Çarpma dayanıklılığı | Harika. |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Boyut | Standart |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Doğruluk | 0.01mm |
|---|---|
| Uygulama | Otomotiv endüstrisi |
| Bitir. | Polişleme |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Yüksek hassasiyet | +/-0,005mm Tolerans |
| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Bitir. | parlatma |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Standart | ISO9001:2008 |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Pirinç, Titanyum, Plastik |
|---|---|
| kaplamalar | Nikel |
| Malzeme yetenekleri | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Üretim süreci | CNC İşleme, Tornalama, Frezeleme |
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |